TARTINI V PULJU

30.05.2017

ODMEVNI RAZSTAVI POMORSKEGA MUZEJA O GIUSEPPEJU TARTINIJU SE IZ TRSTA SELITA V PULJ. ODPRTJE RAZSTAVE BO V PETEK, 2. JUNIJA 2017, OB 20. URI V ZGODOVINSKEM IN POMORSKEM MUZEJU ISTRE.

ODMEVNI RAZSTAVI POMORSKEGA MUZEJA O GIUSEPPEJU TARTINIJU (TARTINI 1692-1770 IN EL TARTINI IN PIASSA, AVTORICE DUŠKE ŽITKO), KI STA ŽE GOSTOVALI DOMA IN V TUJINI, SE IZ TRSTA SELITA V PULJ, V ZGODOVINSKI IN POMORSKI MUZEJ ISTRE, KJER BOSTA NA OGLED DO POZNE JESENI. ODPRTJE RAZSTAVE, V PETEK, 2. JUNIJA 2017, OB 20. URI BO PRILOŽNOST ZA CELOVITO PROMOCIJO PIRANSKE KULTURNE DEDIŠČINE, PRI KATERI BOSTA SODELOVALA TUDI MEŠANI PEVSKI ZBOR SKUPNOSTI ITALIJANOV »GIUSEPPE TARTINI« PIRAN TER SKUPINA V KOSTUMIH »AL TEMPO DI TARTINI«.

VLJUDNO VABLJENI!