ZAČASNA RAZSTAVA "KAMEN NA KAMEN ...RIMSKA ARHITEKTURA SEVEROZAHODNE ISTRE"

11.06.2018

COME-IN!

Vljudno vabljeni na začasno razstavo "Kamen na kamen ... Rimska arhitektura severozahodne Istre", avtorice Snježane Karinja, kustosinje Pomoskega muzeja Piran za arheologijo. Razstava je nastala v sodelovanju z Mestnim muzejem Umaga, Arheološkim muzejem Istre, ZVKD, Pokrajinskim muzejem Koper in Centrom za komunikacijo, sluh in govor Portorož. Posebnost razstave je ta, da je nastala s posebnim ozirom do oseb z oviranostjo, in sicer kot del širšega projekta prilagoditve muzejskih zbirk v okviru evropskega projekta COME-IN! (Interreg Central Europe). S tem namenom smo opremili tudi stalne zbirke s pripomočki za osebe z oviranostjo. Razstava je na ogled od 16. 6. do 25. 2. 2019. Vljudno vabljeni!